Detaylı bilgi için bizi arayın: 0212 879 08 82

Pilates

Günümüzün en güvenli ve en etkili egzersiz sistemidir pilates. Zihni ve vücudu ilişkilendirmek, kasları güçlendirmek, esnekliği arttırmak, duruş bozukluklarının düzeltilmesi, sırt-boyun-bel ağrılarından kurtulmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilmiştir. Spor merkezimizde pilates topu, çember, ağırlık ve lastik gibi ekipmanlarla, gündüz ve akşam olmak üzere farklı saatlerde eğitmenlerce belirlenen seviyeye uygun grup dersleri verilmektedir.
 

Total Body

Total body; denge, esnetme, koordinasyon, kuvvet, dayanıklılık gibi antrenmanın tüm bileşenlerini sırasız ve fonksiyonel halde içeren bir grup çalışmasıdır. Hem kalori harcatan hem kuvvet kazandıran ders programlarımız uygun görülen saatlerde eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.

Zumba

Zumba; yüksek müzik eşliğinde enerjili, eğlenceli, Latin, Amerikan, hip-hop, pop ritimleri ile fitness egzersizlerinin bütünleşmesidir. Zumba grup derslerimizde yağ yakımını sağlayıp, kondüsyonunuzu arttırabilirsiniz. Egzersiz rutininden kurtulup grup eşliğinde hem eğlenip stres atmak hem de forma girmek için birebir olan zumba uygun görülen saatlerde eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.